Skambinkite mums: +37065995444
LT | RU
  • 2017-04-18
  • 2018

2 ženklai, kad greitu metu imsi uždirbti daugiau

2 ženklai, kad greitu metu imsi uždirbti daugiau

Visi svajojame apie didesnius pinigus nei gauname dabar. Visgi nerašyta taisyklė sako, kad žmogus uždirba tiek, kiek jis yra vertas. Ar esi vertas didesnių pinigų ir ar tie pinigai laukia tavęs už kampo gali sužinoti atsakęs į šiuos du klausimus:

Kokie tavo prioritetai ir ką veiki su savo laiku?

Niekas nemoka už naršymą internete, niekas nemoka už televizoriaus žiūrėjimą, niekas nemoka už “bimbinėjimą”. Šie dalykai nepadės Jums uždirbti daugiau. Padės tavo prioritetai. Jeigu tavo kalendorius yra tuščias – reiškia tavo darbo prioritetai silpni ir reiškia, kad gyveni reakcijos rėžime, kuomet ne pats nustatai darbo dienos ritmą, o pats tampi įvairių įvykių ir darbinių „gaisrų” įkaitu. Pirmas naršyklės langas kurį atsidarysite privalo būti ne tavo elektroninis paštas, o tavo kalendorius bei darbų, kuriuos privalai tą dieną padaryti sąrašas. Kai pradėsi pats valdyti savo dieną ir planuoti laiką pradėsite uždirbti daugiau.

Kiek investuoji į savo tobulėjimą ir asmeninį augimą?

Daugelis žmonių neinvestuos 100 eurų į kvalifikacijos kėlimo kursus arba nenusipirks knygos už 20 eurų, nepaisant to, kad žinios įgytos tuose kursuose ar perskaitytos knygoje gali atsipirkti dešimteriopai. Turi suprasti, kad žinios yra pats didžiausias žmogaus turtas, kurio niekas neatims ir nesunaikins. Gali keistis tavo darbas, tavo įmonė, visa tavo karjera gali pasikeisti, tačiau jeigu nuolatos tobulėji – gali būti ramus, kad darbo rinkoje niekada neprapulsi bei kasmet uždirbsi vis daugiau. Tuomet su tavo žiniomis kils ir tavo pajamos.

ATEIKITE UŽSIDIRBTI, ĮGYTI PATIRTIES BEI PAGILINTI ŽINIAS PARDAVIMŲ, KLIENTŲ APTARNAVIMO, FINANSŲ VALDYMO IR KITOSE SRITYSE. CV lauksime el.paštu – info@aldiavita.lt 🙂

AR TURITE LAIKO PUODELIUI KAVOS?REGISTRUOTIS SUSITIKIMUI

© 2017 Aldiavita.lt