Skambinkite mums: +37065995444
LT | RU
  • 2017-03-14
  • 1897

3 mitai apie gyvybės draudimą

3 mitai apie gyvybės draudimą

Investicinis draudimas, nepaisant daugelio plačiai žinomų privalumų, vis dar yra apipintas tiesos neatitinkančiais mitais, kurie stabdo daugelį žmonių pasinaudoti šio draudimo teikiamomis naudomis. Kuo anksčiau juos išsklaidysite – tuo greičiau galėsite pasirūpinti savo finasine ateitimi.

  1. Tai yra draudimas tik mirties atveju.

Netiesa. Jei automobilio draudimas tėra automobilio draudimas, gyvybės draudimas yra kur kas platesnis. Tai – finansinė apsauga traumos, neįgalumo, sunkios ligos, o ne tik mirties atveju. Įvykus kuriai nors nelaimei, draudimo kompanija išmokės draudimą, kuris leis pragyventi su negalia, susimokėti gydymo išlaidas ar išlaikyti šeima netekus pagrindinio maitintojo.

  1. Investicinis gyvybės draudimas nėra turtas.

Netiesa. Tai yra toks pat turtas kaip likvidi pinigų suma banke ar stalčiuje. Suėjus terminui, per daugelį metų susikaupusi pinigų suma yra išmokama atgal atmetus mokesčius ir pridėjus invesicinę grąžą. Dažnu atveju susikaupusios išmokos yra kur kas didesnės nei valstybės mokama pensija.

  1. Man to nereikia jei dar neturiu šeimos ir esu vienišas/-a.

Netiesa. Kuo anksčiau  pradėsite draustis investiciniu gyvybės draudimu – tuo daugiau pinigų sukaupsite, tuo didesnes išmokas gausite, tuo anksčiau galėsite įsigyti tai, apie ką senai svajojote, o Jūsų finansinis stabilumas bus žymiai didesnis negu tų, kurie pinigus išleido, o ne atsidėjo šioms investicijoms.

Norite nemokamai pasikonsultuoti prie kavos puodelio? Susisiekite su mumis telefonu:

+370 626 14909 arba užildykite šią kelių sekundžių formą 🙂 >> http://www.aldiavita.lt/registruotis-susitikimui/

AR TURITE LAIKO PUODELIUI KAVOS?REGISTRUOTIS SUSITIKIMUI

© 2017 Aldiavita.lt