Skambinkite mums: +37065995444
LT | RU
  • 2017-02-26
  • 2062

4 priežastys kodėl geri pardavėjai tampa sėkmingais verslininkais

4 priežastys kodėl geri pardavėjai tampa sėkmingais verslininkais

1. Pripratę prie nesėkmių. Verslo pradžia ir pabaiga nepraėjus nė metams tai dažnas scenarijus verslo pasaulyje. Statistiškai net 2/3 įmonių bankrutuoja per pirmuosius 3 metus. Nėra pasaulyje pardavėjų kuriems netektų susidurti su griežtu klientų “NE”, klientų pažadais pirkti paslaugas ir persigalvojimu sutarties pasirašymo dieną ar išėjimu pas konkurentus. Kiekvienas sėkmingas pardavimas už savęs dažnai turi dar 9 nesėkmingus, todėl darbas šioje sferoje užgrūdina ir parodo kokia yra verslo realybė.

2. Pažintys. Priklausomai nuo sektoriaus ir įmonės pardavimų proceso, pardavėjai per savaitę susitinka su vidutiniškai 10 skirtingų žmonių. Dar su 30-40 pakalba telefonu. Tai yra 40 susitikimų per mėnesį. Virš 400 per metus. Įsivaizduokite tai yra 400 skirtingų žmonių su kuriais susipažinote, žinote jų vardus, poreikius, turite kontaktus, su kai kuriais galbūt netgi ir tapote draugais. Toks žmonių tinklas jums gali praversti bet kada gyvenime.

3. Verslo aplinkos suvokimas ir gebėjimas įžvelgti naujas nišas. Geras pardavėjas yra tas kuris sugeba užduoti gerus klausimus klientui ir įsigilinti į jo tikruosius poreikius. Jūsų parduodama paslauga sprendžia tam tikrą kliento problemą, už kurios sprendimą jis yra pasiryžęs sumokėti. Jeigu sugebate šią problemą identifikuoti ir parodyti sprendimą – didelė tikimybė jog įvyks sėkmingas pardavimas. Susitikinėdami su klientais jūs gaunate krūvą informacijos iš pirmų lūpų apie jų poreikius, verslus, todėl lengviau įžvelgsite naujas nišas verslo pradžiai,

4. Pardavimo įgūdžiai. Savo verslo kūrimas ir pardavimai yra neatsiejami. Ieškosi tiekėjų ir norėsi gauti geriausias kainas ir sąlygas? Derybos ir pardavimai. Norėdamas pritraukti talentingus darbuotojus, kuriems svarbu ne tik finansinė dalis bet ir įmonės idėja/augimo potencialas, turėsi parduoti vėl. Ieškosi investuotojų verslo pradžiai – taipogi pardavimai. Turint šiuos įgūdžius verslo pradžia bus kur kas lengvesnė ir leis pasiekti greitesnį įmonės augimą.

ATEIKITE UŽSIDIRBTI, ĮGYTI PATIRTIES BEI PAGILINTI ŽINIAS PARDAVIMŲ, KLIENTŲ APTARNAVIMO, FINANSŲ VALDYMO IR KITOSE SRITYSE. CV lauksime el.paštu – info@aldiavita.lt 🙂

AR TURITE LAIKO PUODELIUI KAVOS?REGISTRUOTIS SUSITIKIMUI

© 2017 Aldiavita.lt