Skambinkite mums: +37065995444
LT | RU
  • 2017-02-21
  • 2736

6 įgūdžiai, kurie pavers tave pardavimų žvaigžde

Pardavimai yra sunkus, didelės kantrybės ir atkaklumo reikalaujantis amatas. Siekiant būti puikiu šios srities specialistu gebėti įtikinamai papasakoti apie savo parduodamą paslaugą ar produktą neužtenka. Kokius įgūdžius reikia įvaldyti geram pardavėjui, kurio kiekvienas pardavimų susitikimas baigiasi entuziastingu kliento “TAIP”?

1. Ugdyk savo valią ir discipliną.
“Šiandien prasta diena”, “Juk šį mėnesį ir taip nemažai pardaviau”, “Visai pavargau, klientams galiu ir ryt paskambinti”- tokių frazių iš gero pardavėjo neišgirsi. Kodėl? Nes geras pardavėjas nepasiduoda aplinkybių, prastos nuotaikos, ar įsišaknijusių stereotipų įtakai. Toks specialistas naujus klientus pritraukia kiekvieną dieną, jis neatsipalaiduoja ir nepraranda pagreičio, nes yra valingas ir disciplinuotas.

2. Viršyk lūkesčius. Kelk didelius tikslus.
Pardavimų vadovo iškeltas mėnesio tikslas – pardavimai už 10 000 eurų? Pabandyk pasiekti 15 000! Ateik į darbą anksčiau, išeik vėliau, pietauk trumpiau, uždirbk daugiau! Ir net jeigu tau nepavyks pasiekti reikiamos sumos, labai didelė tikimybė, kad pasieksi daugiau negu kolega, kuris apsiribojo mažesniu tikslu.

3. Pažvelk į viską potencialaus pirkėjo akimis.
Jam visai nesvarbu, kad tau iki mėnesio tikslo tetrūksta vieno pardavimo, o šiandien yra paskutinė mėnesio diena. Jis turi problemą, ir tu esi tas, kuris gali padėti ją išspręsti. Ir jeigu nesugebėsi perprasti kliento poreikių bei tinkamai nepaaiškinsi, kaip tavo paslauga prisideda prie jo gerovės, jis tikrai neatsisveikins su savo pinigais.

4. Užsirašyk 50 priežasčių ką gausi jei tapsi pardavimų guru.
Ar tai būtų aukštesnis socialinis statusas, savirealizacija ir aplinkinių pagarba, ar penkiaženklis mėnesinis atlyginimas, kartu su nauju automobiliu, tolimomis kelionėmis bei prašmatniu gyvenimo būdu – užsirašyk viską ko tavo širdis geidžia ir ko gali pasiekti tapęs puikiu pardavėju. Šis sąrašas padės tau pereiti sunkumus ir nuolatos primins apie atpildą laukiantį už šį sunkų darbą.

5. Atkaklumas – nugalėtojo bruožas.
Esi tas, kuris po devynių “NE”, vistiek ima telefoną į rankas ir surinkęs naują numerį tikisi, kad šis kartas tikrai bus sėkmingas, o nepasisekus nenuleidžia rankų ir bando vėl? Tuomet tu jau esi, o gal jau visai greitai tapsi pardavimų žvaigžde, nes žinai, kad atkaklumas – pati svarbiausia sėkmingo pardavėjo savybė.

6. Atmink – pirmiausia perka tave.
Kad ir kokias geras pardavimų taktikas panaudosi, kad ir kokią gerą paslaugą ar produktą bandysi parduoti, jeigu pirkėjui nepaliksi žavios ir entuziastingos asmenybės įspūdžio, nieko neparduosi. Kodėl? Nes kiekvienas klientas pradžioje “perka” tave, o tik po tavo paslaugą.

AR TURITE LAIKO PUODELIUI KAVOS?REGISTRUOTIS SUSITIKIMUI

© 2017 Aldiavita.lt