Skambinkite mums: +37065995444
LT | RU
  • 2017-06-15
  • 1554

8 sėkmės veiksniai, kuriuos valdai tik tu pats

8 sėkmės veiksniai, kuriuos valdai tik tu pats

Jeigu nori būti sėkmingu privalai kontroliuoti tai, kas yra yra kontroliuojama. Suprantama, kad ne visi dalykai pasaulyje priklauso nuo mūsų, bet tie kurie priklauso sudaro atstumą tarp tikros sėkmės ir tik noro būti sėkmingu. Tad į ką privalai atkreipti dėmėsį?

Pasirinkimas būti pozityviu arba būti negatyviu yra tas pats kaip pasirinkimas laimėti arba pralaimėti. Tik labai svarbu tai suprasti, kad būtent tavo požiūris į aplinką bei veiksmus lemia labai stipriai lemia rezultatą.

Įsitikinimai. Kiekvienas turime juos, didžioji dalis jų yra suformuota nuo vaikystės. Jeigu esi įsitikinęs, kad didelės problemos ar iššūkių įveikti nepavyks, būtent įsitikinimus reikia keisti. Nors tai nėra lengva, nes didelė dalis neigiamų įsitikinimų kyla iš kompleksų, tačiau jų keitimas kitais išlaisvina žmogų iš pančių trukdančių judėti link tikslo.

Entuziazmas. Kiti gali turėti daugiau pinigų ir išteklių daugiau nei tu, tačiau viską daryti lėčiau vien dėl to, kad jie nedega taip entuziazmu kaip gali degti tu. Didelis noras pasiekti trokštamų rezultatų yra svarbiau už visas aplinkybes.

Sunkus darbas. Niekada nemanyk, kad neturi talento, todėl šis kelias – ne tau. Dažnai žmonės nesupranta turį didelį talentą daryti tai ką daro, kol nepasiekia stulbinamų rezultatų. O tokie rezultatai pasiekiami tik sunkiu ir atkakliu darbu.

Tavo sprendimai. Ką veiki su savo laiku? Kam skiri savo energiją? Šiuos sprendimus priimi tik tu, ir būtent jie lemia tavo judėjimo kryptį gyvenime. Nešvaistyk laiko ir energijos tam, kas nepadeda tau judėti tikslo link.

Kompetencija. Tau nebūtina baigti garsių universitetų, kad galėtum vadintis savo srities ekspertu. Tikri profesionalai, šį vardą sau užsitarnauja sunkiu darbu.

Atkaklumas. Kur kas daugiau žmonių būtų sėkmingais jei jie užbaigtų tai ką pradėję, arba nepasiduotų po pirmos, antros ar trečios nesėkmės. Kiekviena problema, kuri trukdo siekti rezultato tėra dar viena patirtis, kuri įgyjama tik problemą išsprendus.

Pasipriešinimas komfortui. Visi esame girdėję daugybę su išėjimu iš komforto zonos susijusių frazių ar citatų. Taip nebūtų, jeigu išėjimas iš komforto zonos neduotų rezultato. Asmeninis augimas reikalauja jausti diskomfortą bei priimti nepatogius sprendimus. Nes būtent jie tave veda ten, kur kiti pasirinkdami saugumą niekur nenueina.

Nori išmokti parduoti? Bendrauti su klientais? Sukurti pasitikėjimą? Užsidirbti tiek, kad norėsis pasigirti?

Pasikalbėkime apie tai. Užpildykite šią trumpą formą prisegdami savo CV: http://www.aldiavita.lt/karjera/

AR TURITE LAIKO PUODELIUI KAVOS?REGISTRUOTIS SUSITIKIMUI

© 2017 Aldiavita.lt