Skambinkite mums: +37065995444
LT | RU
  • 2017-03-17
  • 2201

Ar kaupiamasis draudimas yra gera investicija?

Jau kurį laiką dvejojate ar kaupiamasis gyvybės draudimas yra gera investicija? Pateikiame 5 priežastis kodėl rekomenduotumėme apsidrausti kuo greičiau 🙂

1. Saugumas

Kaupiamasis gyvybės draudimas apsaugos ne tik Jus bet ir Jūsų šeimą, brangiausius ir mylimiausius žmones. Niekada nežinome ar nelaimė netyko už kampo, tad užtikrinti turime būti nuolatos.

2. Skolų padengimas

Automobilio lizingas, būsto paskola ar kitos ilgalaikės skolos – jeigu turite kaupiamąjį gyvybės draudimą, Jūsų skolos bus padengtos. Niekas nenori senatvėje turėti skolų ar perleisti jų savo artimiesiems. Su šiuo draudimu būsite nuo to apsaugoti.

3. Senų svajonių įgyvendinimas

Visada norėjote keliems mėnesiams iškeliauti po pasaulį, persikelti iš buto į namą ar įkurti savo verslą, tačiau tam nebuvo laiko, pinigų, galimybių? Senatvėje gautos draudimo išmokos padės Jums realizuoti savo puoselėtas viltis ir svajones.

4. Geriausia “Kiaulė Taupyklė”

Visada bandydavote taupyti, tačiau nesėkmingai? Pripažinkite – tradicinis taupymas yra gana jautrus staigiems įgeidžiams ar situacijoms kai staigiai prireikia pinigų. Kai taupymo fondas yra lengvai paliečiamas – pritaupyti iki pensijos yra nepaprastai sudėtinga. Tuo tarpu kaupiamojo draudimo mėnesinė įmoka taps tokiu įprastiniu dalyku, kad net nepajusite kaip Jūsų kaupiamajame fonde prisikaups padori pinigų suma.

5. Ramybė

Mes negalime apsisaugoti nuo netikėtų nelaimių gyvenime, tačiau galime apsidrausti ir būti ramūs, kad nei mes, nei mūsų artimieji nenukentės finansiškai. Žinodami tai nepatirsime psichologinio ir finansinio streso.

Norite nemokamai pasikonsultuoti prie kavos puodelio? Susisiekite su mumis telefonu:

+370 626 14909 arba užildykite šią kelių sekundžių formą 🙂 >> http://www.aldiavita.lt/registruotis-susitikimui/

AR TURITE LAIKO PUODELIUI KAVOS?REGISTRUOTIS SUSITIKIMUI

© 2017 Aldiavita.lt