Skambinkite mums: +37065995444
LT | RU
  • 2017-05-25
  • 1524

Du pardavėjų tipai, iš kurių tik vienas pasieks kliento širdį

Du pardavėjų tipai, iš kurių tik vienas pasieks kliento širdį

Jeigu reikėtų įvardinti super galią pardavimų versle, tai neabejotinai galėtų būti rūpestis. Norėdami išsiskirti tarp savo konkurentų, pasižymėti turėtumėte būtent šia savybe.


Įsivaizduokite situaciją: du pardavimų vadybininkai skambina vienam ir tam pačiam potencialiam klientui.
Pirmasis pardavimų vadybininkas absoliučiai nemoka išklausyti. Bet kuriam, stebinčiam jį iš šalies, būtų aišku, kad jis nėra labai dėmesingas. Jis tiesiog nekantraudamas laukia, kada ateis jo eilė kalbėti. Antrasis pardavimų vadybininkas visiškai susikoncentruoja į savo klientą. Klientas jaučiasi išklausytas ir suprastas.
Pirmasis pardavėjas nieko neužsirašinėja, nepasižymi savo išdėstytų įsipareigojimų klientui. Vėliau dažniausiai juos tiesiog užmiršta. Antrasis daro priešingai – pasižymi tiek kliento pastabas, tiek savo pastebėjimus.
Po pokalbio telefonu pirmasis pardavimų vadybininkas potencialiam klientui parašo el. laišką, kuriame išdėsto savo pasiūlymą bei nurodo kainas. Po dviejų dienų jis išsiunčia pakartotinį laišką, klausdamas, ar viskas buvo aiškiai išdėstyta ir ar klientas norėtų prekę įsigyti. Antrasis pardavimų vadybininkas atvyksta pas klientą į namus, įteikia pasiūlymą bei pristato prekę gyvai, patvirtina, kad viskas teisinga bei ragina klausti, jei tik kas neaišku.

Laiko leidimas kartu su potencialiu klientu yra tarsi įrodymas, kad Jums rūpi. Atvykimas susitikti akis į akį dažnai nuvertinamas, tačiau tai tikrai padaro įspūdį klientui.
Įrodymas, kad Jums rūpi, yra ir Jūsų įsipareigojimų laikymasis.
Kavos puodelis ar nusiųstas padėkos raštelis taip pat parodo, kad vertinate santykius su potencialiu klientu.
Pagalba potencialiam klientui pasiekti taip norimą rezultatą išreiškia Jūsų rūpestį.

Tad norėdamas būti labiau vertinamas, turite parodyti klientui, kad jis Jums svarbus. Rūpestis yra didžioji pardavimų super galia.

Nori išmokti parduoti? Bendrauti su klientais? Sukurti pasitikėjimą? Užsidirbti tiek, kad norėsis pasigirti?

Pasikalbėkime apie tai. Užpildykite šią trumpą formą prisegdami savo CV: http://www.aldiavita.lt/karjera/

AR TURITE LAIKO PUODELIUI KAVOS?REGISTRUOTIS SUSITIKIMUI

© 2017 Aldiavita.lt