Skambinkite mums: +37065995444
LT | RU
  • 2017-04-28
  • 2044

Du žmonių tipai. Vienas iš jų gyvenime niekada nebus sėkmingas.

Du žmonių tipai. Vienas iš jų gyvenime niekada nebus sėkmingas.

Įsivaizduokite du žmonių tipus, kuriems pavadinimus suteikti galėsite patys, perskaitę šį straipsnį.

Pirmasis tipas.

Jie dažnai žiūri televiziją. Jie visada tau gali pasakyti, kuris realybės šou šiuo metu populiarus, kuris ne ir kokia Lietuvos „žvaigždė” praėjusią mėgavosi prabangiu poilsiu Turkijoje, o grįžusi visa naktį šėliojo  garsiame sostinės klube. Kai jie nežiūri televizijos, tuomet jie per savo išmanųjį telefoną penkiolika kartų per dieną „skrolina” naujienas arba savo Instagram bei Facebook sienas, į savo galvą įsileisdami dar keliasdešimt minčių blaškysiančių juos visa likusią dieną. Ir taip ne vieną, taip – kiekvieną dieną. Kai parduotuvėje pabrangsta jų mėgstama prekė, jie kaltina Lietuvą, kurios valdžioje – vieni vagys. Kai iškyla asmeninė problema, tuomet kalti visi, tik ne jie patys.

Antrasis tipas.

Jie skaito knygas. Daug knygų. Jie mokosi kaip mastyti ir jie mokosi kaip greitai ir efektyviai įgyvendinti jiems kylančiais idėjas. Jie apsupa save stipriais žmonėmis ir kratosi nevykėlių, nes jie žino – aplinka turi milžinišką įtaką. Šie žmonės, nuolatos siekia savo tikslų, nes žino, kad tik tikslų vedinas žmogus gyvenime nueis toli ir nueis teisinga linkme. Kilus problemai, jie nesiskundžia ir neprisiima aukos vaidmens, o ieško sprendimo. Jie puikiai supranta, kad viskas priklauso tik nuo jų pačių bei jų požiūrio. Jie yra patys savo gyvenimo šeimininkai.

Gaila, tačiau žmonės, kurie atitinka pirmąjį tipą niekada nebus sėkmingi. Netinkamas požiūris į aplinką bei jos reiškinius, savo gabumų ir talentų nevertinimas bei lengvo „ant lėkštutės” padėto gyvenimo troškimas, sąlygoja, kad tokie žmonės yra pasmerkti likti gyvenimo vidutinybėmis (geriausiu atveju).

Tuo tarpu antrąjį tipą atitinkančios asmenybės yra tos, kurios gyvena laimingą ir pilnavertį gyvenimą, nes laiku supratusios sėkmingo mastymo dėsnius ėmė juos taikyti sau. Džiugi žinia ta, kad mes patys galime pasirinkti, kokie žmonės būsime ir kokį gyvenimą gyvensime.

Tavo potencialas = Mūsų galimybės.

CV laukiame > http://www.aldiavita.lt/karjera/

AR TURITE LAIKO PUODELIUI KAVOS?REGISTRUOTIS SUSITIKIMUI

© 2017 Aldiavita.lt