Skambinkite mums: +37065995444
LT | RU
  • 2017-06-11
  • 1435

Katik baigei aukštuosius mokslus? Sužinok kodėl tavo pirmas darbas tiesiog privalo būti pardavimai.

Katik baigei aukštuosius mokslus? Sužinok kodėl tavo pirmas darbas tiesiog privalo būti pardavimai.

Baigei universiteta arba kolegiją ir ieškai pirmojo darbo? Norėtum realizuoti save privačiame sektoriuje ir galbūt ateityje kurti verslą ir dirbti sau, o ne kitiems? Jei taip, sužinok, kodėl tiesiog dabar privalai susirasti pardavimų vadybininko darbo pozicijos skelbimą ir aplikuoti nedelsiant.

Bet koks darbas privačioje įmonėje suteikia žinių ir patirties, visur ko nors išmokstame. Jei tai marketingas – suprantame kaip veikia reklama bei komunikacija, jei klientų aptarnavimas – išmokstame efektyviai spręsti kilusias problemas bei gesinti gaisrus suvaldant savo emocijas. Tačiau joks darbas neišmoko tiek daug, kiek pardavimai. Geras pardavėjas išmano visus įmonės, kurioje dirba procesus, supranta, kaip apskritai ji veikia ir funkcionuoja, bet svarbiausia, jis supranta kaip yra sukuriama pridėtinė vertė klientui, kai jis perka paslaugą arba prekę. Jis išmoksta ne tik parduoti, bet ir itin giliai supranta motyvus, dėl kurių klientas nusprendžia pirkti arba nepirkti.

Svarbu paminėti ir tai, kad joks verslas negali funkcionuoti be pardavimų. Kad ir koks puikus būtų įmonės produktas ar paslauga, įmonė žlugs, jei nebus tų kurie sugeba paslaugos naudą perteikti potencialiam pirkėjui, tad pardavėjų reikia visur ir visada, o geriems pardavėjams yra siūlomos geriausios darbo sąlygos bei atlyginimai, nes būtent nuo jų priklauso įmonės pelnas. Juo labiau, pardavėjas tampa ne tik savo verslo srities ekspertu tačiau ir tų verslų, kuriuose “sukasi” jo klientai, tad jo orientacija verslo pasaulyje yra dar platesnė, o panorėjus vieną darbą pakeisti kitu, sunku irgi nėra – gerų pardavėjų reikia visur.
Svarbu yra ir tai, kad išeiti iš darbo ir pradėti įgyvendinti savo verslo idėją yra itin lengva jeigu buvai “kietas” pardavimuose. Dėl jau anksčiau minėtų priežasčių, visiškai nesvarbu kokią paslaugą ar prekę pasiūlysi, tu tai sugebėsi nes tiesiog puikiai nes išmanysi kaip tinkamai parduoti vertę ir pelnyti klientų.

Tad išvada peršasi viena – jei šią vasarą baigei mokslus ir svajoji apie gerai apmokamą, dinamišką darbą ar net savo verslą ateityje, tapk pardavėju, nes pardavimai yra geriausia mokykla būsimam verslininkui ar savo srities profesionalui.

Nori išmokti parduoti? Bendrauti su klientais? Sukurti pasitikėjimą? Užsidirbti tiek, kad norėsis pasigirti?

Pasikalbėkime apie tai. Užpildykite šią trumpą formą prisegdami savo CV: http://www.aldiavita.lt/karjera/

AR TURITE LAIKO PUODELIUI KAVOS?REGISTRUOTIS SUSITIKIMUI

© 2017 Aldiavita.lt