Skambinkite mums: +37065995444
LT | RU
  • 2017-03-04
  • 2239

Kiek uždirba geri pardavėjai?

Kiek uždirba geri pardavėjai? Apie tai ir netik šiame straipsnyje.

Pardavimų vadybininkai tai viena iš labiausiai geidžiamų ir kiekvienais metais į top 5 (paklausiausia 2016m. CV MARKET) patenkančių profesijų Lietuvoje. Tačiau tai viena ir iš didžiausią darbuotojų kaitą turinčių specialybių. Pardavimuose negali būti pasyvus, turi nuolat ieškoti naujų klientų ir pardavimo kanalų, pasitelkti kūrybiškumą kaip prieiti prie tikslinio žmogaus ir gauti jo dėmesį, efektyviai planuoti laiką ir darbus, apsiginkluoti emociniu skydu, kuris neleidžia po kelių nesėkmių negatyvioms mintis paimti viršaus.

Kadangi šios savybės, nors per laiką ir yra išugdomos, sutinkamos retai – įmonės yra linkusios mokėti aukštesnius nei rinkos vidurkius atlyginimus, siūlyti patrauklias komisinių sistemas, tam kad pritraukti ir išlaikyti gerus pardavėjus.

Norint uždirbti tiek, kad norėtųsi girtis kitiems, reikia suprasti kad pardavimuose, skirtingai nei kitose specialybėse didžiąją jūsų uždarbio dalį sudarys bonusai ir komisiniai. Atlyginimą jūs turite užsidirbti patys ir suprasti, kad kiekviena diena praėjusi apsimetant užsiėmusiu ir  “imituojant” darbą proporcingai atsilieps atlyginimo dydžiui.

2016m. CV portalų vidurkiai fiksuoja, kad įmonės turintiems mažiau nei vienerių metų patirtį, kartu su komisiniais gali pasiūlyti vidutiniškai 700 – 1200 EUR atlyginimą “į rankas” Klaipėda-Kaunas-Vilnius.

Turintiems daugiau nei 2 metų patirtį pardavėjams įmonės dosniai sutinka mokėti iki 1390 EUR į rankas.

Tam tikruose sektoriuose kaip logistikos vadybininkai, draudimo tarpininkai/konsultantai, nekilnojamojo turto brokeriai atlyginimas į rankas siekia apie 1900 – 2000 EUR, turint 2 metų patirtį.

Turintiems daugiau nei 3+ metų patirtį šioje sferoje, įmanoma uždirbti apie 3000 EUR/mėn ir daugiau.

Dirbadamas pardavimuose darbuotojas gali būti prilyginamas kaip “maža įmonė-įmonėje”. Jis pats ieško klientų, sudarinėja sutartis, yra suinteresuotas šiuos klientus išlaikyti kuo ilgiau, alga tiesiogiai priklauso nuo klientų kiekio ir sudarytų sutarčių sumos.

Aldiavitos komanda plečiasi, todėl jeigu jums būtų įdomu sužinoti karjeros galimybes mūsų įmonėje susisiekite info@aldiavita.lt

ATEIKITE UŽSIDIRBTI, ĮGYTI PATIRTIES BEI PAGILINTI ŽINIAS PARDAVIMŲ, KLIENTŲ APTARNAVIMO, FINANSŲ VALDYMO SRITYSE.

AR TURITE LAIKO PUODELIUI KAVOS?REGISTRUOTIS SUSITIKIMUI

© 2017 Aldiavita.lt