Skambinkite mums: +37065995444
LT | RU
  • 2017-04-12
  • 1570

Pardavimai ne tau? Nebūk toks tikras ir pagalvok iš naujo

Pardavimai ne tau? Nebūk toks tikras ir pagalvok iš naujo

Pardavimai, kaip karjeros pasirinkimas, dažniausiai tikrai nebūna mokslus baigusių žmonių sąrašo viršuje. To priežastis – visuomenėje įsivyravęs stereotipas, kad šios profesijos atstovai yra įkyrūs ir itin šnekūs žmonės, pardavinėjatys daiktus, kurių niekam nereikia. Skubame griauti šį mitą ir pateikiame priežastis, kodėl pardavimai yra puikus karjeros pasirinkimas.

1. Pardavimai – tai ne tik daiktai, bet ir paslaugos, kurių žmonėms REIKIA.

Dažnai pardavimus žmonės sieja su konkrečiais daiktais, tačiau pamiršta, kad tai gali būti ir paslaugos. Draudimo ar reklamos paslaugos tai tik maža dalis to, kuo užsiima pardavėjai. Ir kad ir kokia prekė ar paslauga bebūtų, geras pardavėjas visuomet atras tikslinę auditoriją, kuriai to reikia ir kuri už tai yra pasiruošusi mokėti.

2. Gerų pardavėjų reikia visiems ir reikės visada.

Labai didelė dalis verslų veiklą vykdo tik todėl, kad turi pardavėjų komandą, kuri tos įmonės paslaugas ar prekes parduoda. Tad nesuklysime teigdami, kad pardavimai yra daugelio įmonių pamatas, ant kurio stovi visi kiti departamentai. Nenuostabu, kad esant tokiomis aplinkybėmis pardavėjų paklausa yra didelė, o gerų pardavėjų – dar didesnė. Tad, pasirinkę šią profesiją, galėsite būti ramus, kad darbo Jums bus visada.

3. Pardavimų įgūdžiai yra unikalūs ir pritaikomi visur.

Verslo lyderiai vieningai pritaria, kad jeigu tu sugebi būti sėkmingas pardavimuose – būsi sėkmingas ir visur kitur. Ir iš tiesų, įsigilinus į šią nuomonę, galime pastebėti, kad pardavėjai yra tie žmonės, kurie sugeba iš esmės išanalizuoti produktą ar paslaugą bei nustatyti, kaip tai padės konkrečiam žmogui, konkrečiomis aplinkybėmis, o tai – vienas iš verslo pagrindų, savo produktu gebėti atitikti bei patenkinti rinkos poreikius.

4. Geri pardavėjai uždirba daug. O kartais ir labai daug.

 Lietuvoje pardavėjui neturinčiam metų patirties kartu su komisiniais įmonės gali pasiūlyti 700-1200 eurų algą į rankas (CV Banko duomenimis), tuo tarpu specialistui turinčiam daugiau nei trijų metų patirtį – 3000 ir daugiau eurų atlyginimą. Kadangi, pardavimuose dažnai atlygis priklauso nuo rezultatų, pardavėjai gali patys pasirinkti kiek jie nori uždirbti. Žinoma, tas pasirinkimas visuomet turi būti grįstas sunkiu darbu

ATEIKITE UŽSIDIRBTI, ĮGYTI PATIRTIES BEI PAGILINTI ŽINIAS PARDAVIMŲ, KLIENTŲ APTARNAVIMO, FINANSŲ VALDYMO IR KITOSE SRITYSE. CV lauksime el.paštu – info@aldiavita.lt 🙂

AR TURITE LAIKO PUODELIUI KAVOS?REGISTRUOTIS SUSITIKIMUI

© 2017 Aldiavita.lt