Skambinkite mums: +37065995444
LT | RU
  • 2017-06-21
  • 1504

Tavo pasyvumas veda tave į niekur

Tavo pasyvumas veda tave į niekur

Net jei nesame pesimistai ir džiaugiamės gyvenimu, kartais mus užplūsta blogos emocijos, viena iš jų – nepasitikėjimas savimi, savo jėgomis ir galimybėmis. Jį seka dažnai atsirandantis pasyvumas, kitais žodžiais nieko neveikimas arba veikimas, tačiau su labai mažu energijos lygiu ir iniciatyvos bei kūrybiškumo trūkumu. Žiūrėjimas į kompiuterio ekraną, be jėgų ir nori kažką keisti – pažįstamas jausmas? Kodėl tokia būsena yra itin žalinga ir vedanti į niekur?

Visų pirmiausia pasyvūs žmonės pradeda mąstyti savo nenaudai. Jiems ima atrodyti, kad pasaulis yra nusiteikęs prieš juos ir veikia jų nenaudai. Nuo kaimyno, iki valdžios – visi elgiasi taip, kad jiems pakentų. Jiems atrodo, kad jie nuolatos lydimi nesėkmės, yra aplinkybių aukos. Toks mąstymas užprogramuoja juos daryti klaidas, elgtis apatiškai bei būti nelaimingiems.

Antra, tokie žmonės delsia priimti svarbius sprendimus ir galiausiai jų išvis nepriima. Gyvenime jie tampa dreifuojančiais laivais, kurie didelėje jūroje blaškosi be tikslo, kai tuo tarpu kiti laivai įnirtingai ir kryptingai plaukia savo uosto link.

Trečia, blogiausia, jie susitaiko su esama padėtimi ir nebetiki, kad kažkas gali pasikeisti. Tai, kad jie uždirba per mažai, o kažkas užsidirba turtus, tampa duotybė, norma, kurios jie mano, kad nebeįmanoma pakeisti, nes taip tiesiog yra ir nebegali būti kitaip.

Viskas mūsų rankose, tereikia stotis ant kojų ir patikėti, kad patys esame savo likimo kalviai o aplinkybės tėra aplinkybės, o kiekviena problema – dovana suvyniota į negražų popierių, kurį nuplėšti ir pasiimti prizą gali tik tu pats savo teisingų sprendimų dėka.

Nori išmokti parduoti? Bendrauti su klientais? Sukurti pasitikėjimą? Užsidirbti tiek, kad norėsis pasigirti?

Pasikalbėkime apie tai. Užpildykite šią trumpą formą prisegdami savo CV: http://www.aldiavita.lt/karjera/

AR TURITE LAIKO PUODELIUI KAVOS?REGISTRUOTIS SUSITIKIMUI

© 2017 Aldiavita.lt